Iwona Świerkula

Kiedy czas pisze wiersze

Wejdź przez zielone drzwi do domu pełnego poezji, pozwól sobie na chwilę wytchnienia przy filiżance kawy i zapachu lata napływającego z ogrodu… a okaże się, że poezja nadal jest atrakcyjna. Uwierz, że można znaleźć parę minut i przeczytać kilka wierszy ze zbiorku Iwony Świerkuli „Kiedy czas pisze wiersze”.

 

W  tomiku autorka pokazuje, jak odnajdować poezję w różnych płaszczyznach ludzkiego życia. Są tu wiersze domowe (rozdział „Dom ciepły od wierszy”), są inspirowane spotkaniami z drugim człowiekiem (rozdział „Człowiek też jest wierszem”), pisane w podróży (rozdział „Wiersz na drodze”) oraz wiersze ogrodowe (rozdział „Wiersze pachnące miętą”). Zbiorek kończy się rozdziałem „Za wierszem”.

Gorąco polecamy. Poezja staje się znowu modna!

 

Iwona Świerkula - z wykształcenia ekonomistka (absolwentka SGH w Warszawie), a w sercu humanistka. Wieloletni pracownik PLL LOT (m.in. patrzyła na świat z chmur jako stewardessa), matka trzech córek. Wydała tomiki: „Ostre hamowanie”(2008 r.) i „Anioł Pański”(2009 r.). Mimo że zadebiutowała stosunkowo niedawno, otrzymała wiele wyróżnień i nagród w ogólnopolskich konkursach literackich. Obecnie prowadzi literacką Fundację Gargano, promującą literaturę opartą o wartości: dobro, prawda i piękno.  


cena: 20 zł

ISBN: 978-83-7802-009-7 | liczba stron: 51 | oprawa: miękka

zobacz wszystkie książki

katalog pdf

partnerzy

newsletter

(i wpisz nazwę wydawnictwa)

by otrzymywać newsletter


RSS wydarzeniaWydawnictwo Akcent

© BC Edukacja sp. z o.o. 2011